Světelné reklamy

Světelné reklamy

PROJEKCE | VÝROBA | SERVIS

Navrhujeme a vyrábíme světelné reklamy od klasických výstrčí typu box až po atypicky tvarované se zadním nebo čelním podsvícením. Vše vyrábíme z oceli, hliníku a plexiskla – žádné levné plastové náhražky co se za půlroku zkroutí. Vše osazené moderními LED moduly s vysokou účinností, ale také velmi nízkou spotřebou.

Mezi nejčastěji vyráběné prvky patří 3D loga a nápisy z polystyrenu nebo plexiskla, které se skvěle hodí do komerčních interiérů. Pro označení provozoven se nejčastěji používají frézovaná písmena z PVC nebo hliníku. Nejčastěji se volí varianta se zadním svícením nebo efektní prosvětlená s čelní plochou z plexiskla. Pro plošné reklamní sdělení nabízíme klasické LED panely – jak jednostranné tak i oboustranné, použitelné jako výstrče na fasádu budov.

Efektní jsou rovněž panely a shopfronty s intarzovanou čelní plochou – nejčastěji v kombinaci ušlechtilých materiálů jako je nerez nebo plexisklo ve vysokém lesku. Pro větší, převážně venkovní, aplikace pak vyrábíme boxy s flexovou čelní plochou, které jsou prakticky neomezené co do velikosti.
Nesmíme zapomenout ani na totemy a pylony, které tvoří zajímavý architektonický prvek exteriérů budov. Menší typy lze s úspěchem využít i v prodejnách či pasážích obchodních center.

Naše firma disponuje všemi technologiemi pro kompletní proces výroby. V našich dílnách naleznete celý soubor vybavení pro nejrůznější pracovní činnosti. Od řezaní plasmou, laserem nebo frézování, přes CNC ohýbání a svařování až po práškové lakování a strojní leštění. Pro potisk používáme moderní přímý UV potisk.

Díky tomu jsme schopni zaručit vysokou kvalitu všech částí výrobků a výrobní i časovou flexibilitu, která by v případě kooperace nebyla možná.

Nezabýváme se jen výrobou reklam, ale rovněž kompletní projekcí včetně návrhu a výroby nosných konstrukcí či stavebních příprav.

Klientsky preferovaným standardem je dodávka na klíč dle přání.

r66