O nás

O nás

JIŽ VÍCE JAK 14 LET VAŠI PARTNEŘI

Značka reklama66 se v Liberci poprvé objevila koncem roku 2005, kdy jsme ze smělého nápadu dělat polepy na závodní vozy zakoupili v Německu svůj první ploter. A jak roky ubíhaly rozšířili jsme svoji práci na výlohy, vývěsní štíty, tiskoviny, vizitky apod. V létě roku 2009 jsme zmodernizovali původní vybavení a přestěhovali se do větších prostor v Liberci – Vesci. To sebou samozřejmě neslo i rozšíření týmu a jak to tak bývá s jídlem roste chuť a tak na jaře 2010 proběhla další modernizace a rozšíření strojového parku o velkoformátovou tiskárnu, digitální tiskárnu a další podpůrné technologie. V červnu 2010 jsme povýšili právní formu firmy na Designatelier 66 s.r.o. a zároveń jsme rozšířili prostory o velkou vytápěnou dílnu pro možnost realizace polepů i v nepříznivých podmínkách a v zimě, kdy většina reklamek stojí, my lepíme vesele dál… 

naši klienti
Zpočátku to byli drobní podnikatelé a živnostníci, pro které dodnes realizujeme polepy vozidel, tisk vizitek a letáků. Postupem času, kdy jsme rozšířili svoje služby jsme padli do oka i větším firmám, pro které zpracováváme kompletní firemní identitu, realizujeme polepy vozového parku a v neposlední řadě jsme se stali partnerem významných marketingových agentur při realizaci redesignu celých společností apod.

proč my?
Naší velkou výhodou je, že jsme přímými výrobci reklamy, tudíž Vám jako zákazníkovi dokážeme nabídnout nižší cenu při zachování stejné kvality. Zakázky nepředáváme k dalšímu zpracování, tudíž netvoříme vícenáklady a dvojité marže.

r66