Barandov 256, Chrastava 463 31

info@reklama66.cz

+420 48 48 0 33 66

20x celopolep pro Alza.cz

20x celopolep
pro Alza.cz

Polep výdejních boxů pro Alza.cz

Polep výdejních boxů
pro Alza.cz

Celopolepy vozů Plynoservis

Celopolepy vozů
Plynoservis

Reklamní polep vozu Alfavaria

Reklamní polep
vozu Alfavaria

Celopolepy vozidel změny barev laku

Celopolepy vozidel
změny barev laku

Světelné reklamy a 3D nápisy

Navrhujeme a vyrábíme světelné reklamy od klasických výstrčí typu box až po atypicky tvarované se zadním nebo čelním podsvícením. Vše vyrábíme z oceli, hliníku a plexiskla - žádné levné plastové náhražky co se za půlroku zkroutí. Vše osazené moderními LED moduly s vysokou účinností, ale také velmi nízkou spotřebou.

Mezi nejčastěji vyráběné prvky patří 3D loga a nápisy z polystyrenu nebo plexiskla, které se skvěle hodí do komerčních interiérů. Pro označení provozoven se nejčastěji používají frézovaná písmena z PVC nebo hliníku. Nejčastěji se volí varianta se zadním svícením nebo efektní prosvětlená s čelní plochou z plexiskla. Pro plošné reklamní sdělení nabízíme klasické LED panely - jak jednostranné tak i oboustranné, použitelné jako výstrče na fasádu budov.

Efektní jsou rovněž panely a shopfronty s intarzovanou čelní plochou - nejčastěji v kombinaci ušlechtilých materiálů jako je nerez nebo plexisklo ve vysokém lesku. Pro větší, převážně venkovní, aplikace pak vyrábíme boxy s flexovou čelní plochou, které jsou prakticky neomezené co do velikosti.
Nesmíme zapomenout ani na totemy a pylony, které tvoří zajímavý architektonický prvek exteriérů budov. Menší typy lze s úspěchem využít i v prodejnách či pasážích obchodních center.

Naše firma disponuje všemi technologiemi pro kompletní proces výroby. V našich dílnách naleznete celý soubor vybavení pro nejrůznější pracovní činnosti. Od řezaní plasmou, laserem nebo frézování, přes CNC ohýbání a svařování až po práškové lakování a strojní leštění. Pro potisk používáme moderní přímý UV potisk.

Díky tomu jsme schopni zaručit vysokou kvalitu všech částí výrobků a výrobní i časovou flexibilitu, která by v případě kooperace nebyla možná.

Nezabýváme se jen výrobou reklam, ale rovněž kompletní projekcí včetně návrhu a výroby nosných konstrukcí či stavebních příprav.

Klientsky preferovaným standardem je dodávka na klíč dle přání.

Buďme v kontaktu

Zavolejte
+420 48 48 0 33 66

Napište
info@reklama66.cz

DESIGNATELIER 66 s.r.o.

Provozovna:
Barandov 256, Chrastava 463 31

Tel:.+420 48 48 0 33 66
Email:info@reklama66.cz

Po – Pá: 8:15 – 17:00
(polední přestávka 12:30 – 13:30)