Barandov 256, Chrastava 463 31

info@reklama66.cz

+420 48 48 0 33 66

Reklamní polep vozu Alfavaria

Reklamní polep
vozu Alfavaria

Celopolepy vozidel změny barev laku

Celopolepy vozidel
změny barev laku

Polep výdejních boxů pro Alza.cz

Polep výdejních boxů
pro Alza.cz

Celopolepy vozů Plynoservis

Celopolepy vozů
Plynoservis

20x celopolep pro Alza.cz

20x celopolep
pro Alza.cz

Služby

Celopolepy aut

Celopolepy aut

Jednoduchý a atraktivní způsob jak přilákat potenciální zákazníky. Vaše vozy mohou být během pár dní změněny k nepoznání a vyčnívat z řady. Už dávno odzvonilo klasickým řezaným reklamám. Tím už nikoho dnes neohromíte. Celopolep využije každičkou plochu Vašeho vozu ke sdělení, že jste jedničkou v tom, co děláte. Všude kde se budete pohybovat, je...

Světelné reklamy a 3D nápisy

Světelné reklamy a 3D nápisy

Navrhujeme a vyrábíme světelné reklamy od klasických výstrčí typu box až po atypicky tvarované se zadním nebo čelním podsvícením. Vše vyrábíme z oceli, hliníku a plexiskla - žádné levné plastové náhražky co se za půlroku zkroutí. Vše osazené moderními LED moduly s vysokou účinností, ale také velmi nízkou spotřebou.
Mezi nejčastěji vyráběné...

Reklamní polepy vozidel

Reklamní polepy vozidel

Polepy aut osloví zdarma spoustu zákazníků

Polepy aut mají potenciál představit vás desetitisícům nových zákazníků. Ať jste kdekoli na cestách, vaše firma bude neustále s vámi. Firemní vozový park se může stát nosičem reklamy, který se opravdu vyplatí. Navrhneme a zrealizujeme polepy a celopolepy aut pro jakýkoliv osobní či dodávkový...

Reklamní polepy výloh

Reklamní polepy výloh

Realizujeme reklamní polepy výloh v jakémkoliv rozsahu. Z materiálů používáme víceleté polymerické nebo lité fólie, velkoformátový tisk s UV laminací, tisk na oneway vision (dirkované) folie. Možnost kombinace s translucentními nebo transparentními tónovanými foliemi, které dotvoří velmi zajímavé motivy.
Součástí nabídky od nás je vždy...

Velkoformátový tisk

Velkoformátový tisk

Velkoplošný či velkoformátový tisk je fenoménem dnešních dnů. Potkáváme se s ním na každém rohu. Proto jsme Vám připraveni nabídnou širokou nabídku materiálů, které jsme Vám schopni potisknou ve fotografické kvalitě.
Na čem tiskneme?
Tiskneme na vlastních strojích EPSON SC70610, MUTOH ValueJet a MIMAKI JV3-250SP
Co...

Digitální tisk tiskovin

Digitální tisk tiskovin

Tiskoviny vám navrhneme i zrealizujeme

Letáky, vizitky, firemní časopisy, formuláře, propagační materiály a další tiskoviny jsou výsledkem mnoha hodin návrhů, realizace a tisku. Jsme schopni se vám postarat o všechny fáze vedoucí ke konečnému výsledku. Naši grafici dodají profesionální návrhy. Následně společně vybereme nejlepší...

Grafické návrhy

Grafické návrhy

Hledáte někoho, kdo Vám navrhne firemní logo nebo vizitky? Potřebujete pomoci s Vaší korporátní identitou? Potřebujete navrhnout reklamní plakáty nebo letáky? Oslovte nás a náš tým grafiků Vám na papír ztvární všechny Vaše představy!
Firemní identita
Každá firma by měla mít svůj osobitý styl, tzv. corporate identity, prostřednictvím...

Laserové a CNC obrábění

Laserové a CNC obrábění

CO2 laser má široké využití. Gravírovat a řezat lze široké spektrum materiálu a reklamních předmětů, jako jsou například dřevo, papír, překližka, sklo, některé druhy plastu, plexisklo, kov (pouze značení). Ve spojení s tiskem lze využít k tvorbě originálních tisků s výsekem, stojánků, cenovek a podobně.
Zabýváme se především plošným výřezem...

Buďme v kontaktu

Zavolejte
+420 48 48 0 33 66

Napište
info@reklama66.cz

DESIGNATELIER 66 s.r.o.

Provozovna:
Barandov 256, Chrastava 463 31

Tel:.+420 48 48 0 33 66
Email:info@reklama66.cz

Po – Pá: 8:15 – 17:00
(polední přestávka 12:30 – 13:30)